OBIECANE MONITORY DLA SP 1

Po wizycie w Szkole Podstawowej nr 1 na uroczystym otwarciu nowej świetlicy, rada rodziców przedstawiła najpilniejsze potrzeby. Sprawą priorytetową stały się dwa monitory komputerowe typu LCD. W szkole znajdują się bowiem jeszcze monitory kineskopowe. Jak wiadomo emitują one szkodliwe promieniowanie. Podczas owego spotkania ze strony obecnych radnych padły deklaracje pomocy w tej sprawie. Słowa nie zostały rzucone na wiatr. Podczas dzisiejszego posiedzenia Komisji Budżetowo-Gospodarczej poruszyłem ten problem. Na odzew nie czekałem długo, z deklaracją z finansowania zakupu owych monitorów przyszło stowarzyszenie MSG. Zakup zostanie z finansowany w ramach programu Twój 1% podatku. Fakt ten jest przykładem na zaangażowanie nowych radnych w sprawy każdego kalibru, te małe i te duże.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.

2 myśli na temat “OBIECANE MONITORY DLA SP 1”

  1. Ciekawy jestem Panie radny jak Pan wywiąże się ze swoich zobowiązań i obiecanek na wyborach. Gdzie zamierza Pan zrobić chodnik na Mickiewicza??? Jak tam po prostu nie ma takiego miejsca?????? Pozdrawiam

    1. Witam. Przyznam, że interesowałem się tą sprawą i niestety jest to problem. Przed wyborami nie miałem wglądu w wiele spraw, na dzień dzisiejszy najważniejsze jest nowe gimnazjum, rozwiązanie spraw z melioracją i zminimalizowanie kosztów podłączenia kanalizacji przez mieszkańców. Niech się Pan nie martwi tak o moje zobowiązania przedwyborcze, bo mogę Pana zapewnić, że nasz rejon Marek tzn. Okólna i okolice zmieni oblicze w ciągu tej kadencji. Startowałem w wyborach żeby to zmienić. Mam honor i na pewno sumiennie podsumuję swoją kadencję. Pewne sprawy są w toku i w niedługim czasie będę mógł o nich informować na swoim blogu. Proszę o trochę wyrozumiałości z Pańskiej strony, na krytykę przyjdzie czas za cztery lata. Pozdrawiam.
      Ps. Jeśli ma Pan pomysły na uzdrowienie Marek lub formy pozyskiwania finansowania to zachęcam do dialogu. Sesje Rady Miasta stoją otworem dla każdego, kto ma coś mądrego do powiedzenia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.