BOGATSI O NOWĄ WIEDZĘ!

W dniu wczorajszym miałem przyjemność wraz z Przewodniczącym Rady Marcinem i Wiceprzewodniczącą Rady Agnieszką być w Spale. Miał tam miejsce 4 OGÓLNOPOLSKI KONGRES INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ. Tematyka seminariów była dla nas bardzo interesująca z uwagi na inwestycje, które czekają miasto w najbliższym czasie. Chodzi tu o nowy budynek gimnazjum z zapleczem sportowym i basenem. Z Marek wyjechaliśmy o godzinie 6.20. Po sprzyjającej podróży na miejscu byliśmy ok. godziny 9.00. Na terenie Centralnego Ośrodka Sportu odbyliśmy wiele spotkań z firmami z branży infrastruktury sportowej. Rozmawialiśmy również z pracowniami architektonicznymi, poznaliśmy najnowocześniejsze metody dzisiejszego budownictwa. Do rodzinnego miasta wróciliśmy ok. godziny 18.00. Zagadnienia seminariów, których byliśmy słuchaczami to m.in. centrale klimatyzacyjne do regulowania temperatury i wilgoci, nowoczesne projektowanie i budowanie obiektów sportowych, najnowsze zastosowania przy budowie basenów, budowa i funkcjonowanie białych orlików, zwiększanie zysków z części komercyjnej obiektów itp. Wszystko to po to, żeby inwestycje w naszym mieście były na najwyższym poziomie a jednocześnie koszt ich utrzymania był jak najniższy. Czujemy się odpowiedzialni za nasze decyzje, dlatego każda możliwość pozyskania dodatkowej wiedzy w danym temacie jest dla nas bezcenna. Oczywiście wszystkie koszta poniesione w związku z uczestnictwem w kongresie jak i dojazdem pokryliśmy z własnych środków.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.

Jeden komentarz na temat “BOGATSI O NOWĄ WIEDZĘ!”

  1. Dzięki tego typu wyjazdom zdobywamy kolejne porcje wiedzy, dzięki którym będziemy mogli jeszcze bardziej wnikliwie przyglądać się działaniom inwestycyjnym w naszym mieście oraz promować takie rozwiazania, które będą PROCENTOWAĆ

Możliwość komentowania jest wyłączona.