NOWE WYZWANIE, CZYLI SZEFOWANIE MARECKIEJ PO.

Życie stawia przed nami wyzwania, które pojawiają się w sytuacjach, które ciężko przewidzieć. Niezależnie od tego, jakie są to wyzwania, należy podjąć się ich realizacji. Jednym z takich wyzwań, które stanęło przede mną, a które wiąże się z oczekiwaniami innych, jest przewodniczenie mareckiej PO.

Wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie w mareckiej PO, sprawiły, że należało wziąć sprawy w swoje ręce. Należało podjąć wyzwanie, po męsku stawić czoła problemom, które niewątpliwie pojawiały się i pojawiają w mareckim kole.

Oczywiście najważniejszą kwestią, bez której nie byłoby mowy o jakichkolwiek zmianach, jest poparcie członków koła. Poparcie, za które bardzo dziękuję. Powierzenie mi tej misji, to dla mnie wielki zaszczyt, ale i odpowiedzialność, która wiąże się z oczekiwaniami zmian.

Zadanie nie jest proste, bo nie jest tajemnicą, że notowania krajowej PO w Markach jest, jakie jest. Nie jest źle, ale zawsze mogłoby być lepiej. Należy jednak zaznaczyć, że najważniejsi są ludzie, którzy działają dla dobra Marek, a nie sama przynależność do tej, czy innej partii. Mam to niewątpliwe szczęście, że w naszym kole są osoby, które chcą działać, które chcą zmieniać nasze miasto na lepsze, którym zależy na tym, aby Marki były postrzegane, jako lider w regionie.

Jako przewodniczący zapewniam, że mam pomysł na wzmocnienie naszego Koła na lokalnym terenie. Mam pomysł na kierunki rozwoju naszego Koła. W innym wypadku nie podjąłbym tego wyzwania.

Poniżej podaję obecny skład zarządu mareckiej PO. Cieszę się, że skład Zarządu wygląda tak, a nie inaczej, to dobra wróżba na przyszłość naszego koła.

 Przewodniczący – Arkadiusz Werelich

Wiceprzewodnicząca – Joanna Sokołowska-Żuk

Sekretarz – Jacek Łukasiak

Skarbnik – Wojciech Trzaskowski

Członek Zarządu – Marzena Manista

Członek Zarządu – Dariusz Wawrzyszko.

PS. Chciałbym również bardzo podziękować Darkowi Boryczce, który podobnie, jak ja działa w Radzie Miasta. Darku, czas na zmiany. Dzięki.

Szanowni Mieszkańcy, jako przewodniczący Koła Platformy Obywatelskiej w Markach – zachęcam do wstępowanie w nasze szeregi. Mamy wsparcie posłów i senatorów RP. Mamy wsparcie władz wojewódzkich (obwodnica Marek), to wszystko sprawia, że  razem możemy więcej. Razem zmieniajmy Marki.

Na zdjęciu poniżej – spotkanie z wojewodą mazowieckim Jackiem Kozłowskim, które dotyczyło obwodnicy Marek, a którego organizatorem było m. in. nasze koło.

1273

 

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.