ZAPROSZENIE – XXI Finał WOŚP w Markach

Trwają przygotowania do XXI Finału WOŚP, którego tematem jest Ratowanie Życia Dzieci oraz Godna Opieka Medyczna Seniorów. W Markach będziemy grali po raz ósmy.  Przez te lata zebraliśmy łącznie 385 582 96zł.

Nadchodzący Finał odbędzie się 13 stycznia 2013r. w Hali Widowiskowo – Sportowej, przy ulicy Dużej 3 w Markach. Tak jak w latach ubiegłych na odwiedzających czeka moc atrakcji, stoisko rękodzieła, występy dzieci z marackich szkół oraz klubów sportowych, wielka loteria fantowa i kawiarenka. Będziecie mogli również stać posiadaczami wyjątkowych przedmiotów ofiarowanych przez naszych darczyńców.

Firma Kręciołek zaprezentuje strefę interaktywnej zabawy dla dzieci w trakcie Finału WOŚP w Markach. W programie między innymi:

– Festiwal baniek mydlanych,

– stoisko malowania buziek i tatuaży dla dzieci

– mini zamki dmuchane,

– zabawy z chustą Klanza,

– mini kręgle,

– gry planszowe

– i wiele innych.

Na scenie odbędą się także pokazy związane z robotyką oraz naukami przyrodniczymi organizowane przez firmę Mały inżynier.

Bardzo serdecznie zapraszamy na finałowe koncerty, w tym roku zagrają dla nas zespoły: Zła Obsesja, Criminal Tango i Deyacoda.

Tradycyjnie o godzinie 20.00 odbędzie się pokaz sztucznych ogni – Światełko do Nieba. 

Zapraszamy bardzo serdecznie.

media

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.