RUSZAMY Z FORUM MIESZKAŃCÓW MAREK! FACEBOOK!

forum

Witam wszystkich, którzy podobnie jak ja, uważają, że warto rozmawiać, dyskutować i wymieniać poglądy na różne tematy. Chciałbym, aby było to miejsce, które zgromadzi mieszkańców naszego miasta, które będzie przyjazne i otwarte na wszelkie pomysły. Chciałbym, aby było to miejsce, które nie zostanie zdominowane przez politykę, które będzie ponad podziałami, a jego głównym celem będą Marki, jako nasz wspólny dom. Zapraszam.

Forum Mieszkańców Marek, które rusza na portalu – Facebook, ma przewagę nad innymi, które funkcjonują w sieci. Dlaczego?

Najważniejszym argumentem jest fakt, iż wypowiadające się osoby nie są anonimowe. Oznacza to, że ograniczamy bezsensowne komentarze, które mają na celu jedynie „bicie piany”. Ograniczamy do minimum informacje, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Ograniczamy wulgaryzmy i wypowiedzi, których jedynym celem jest poniżanie i obrażanie innych osób. Wszystko, co zamieszczamy na forum jest transparentne.

Funkcjonowanie forum, które rządzi się powyższymi zasadami jest dobrym miejscem do nawiązywania nowych znajomości oraz integracji mieszkańców Marek. Jest miejscem, które możemy traktować, jako źródło cennych informacji, ale również, jako źródło ogłoszeń i apeli o sąsiedzką pomoc.

Bezpośredni link do forum:

http://www.facebook.com/groups/126696614161853/

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.