RÓW PRZY UL. STAWOWEJ – MÓJ WNIOSEK DO BURMISTRZA W TEJ SPRAWIE!

W związku z zaistniałą sytuacją, która dotyczy złego stanu technicznego i wizualnego rowu przy ulicy Stawowej – składam wniosek na ręce burmistrza. Należy zwrócić uwagę, że rów ten został oddany do użytku w ostatnim czasie, a jego obecny stan budzi już wiele wątpliwości. Wydaje się, że ta inwestycja od samego początku była źle zaprojektowana, ponieważ opinie na temat wykonania rowu są delikatnie mówiąc – negatywne…

Dodatkowym faktem, który dowodzi, że projekt miał uchybienia jest brak bariery ochronnej, która zabezpieczałaby granicę rowu. Ten problem zostanie jednak rozwiązany, ponieważ Rada Miasta wskazała potrzebę budowy bariery energochłonnej burmistrzowi, który przychylając się do głosu radnych, wprowadził zmiany, umożliwiające zabezpieczenie środków na ten cel.

Mam nadzieję, że bariera zostanie wybudowana możliwie szybko, ale w pierwszej kolejności należy poprawić stan techniczny rowu, aby bariera mogła spełniać swoje zadanie.

WNIOSEK W WERSJI PDF

1a

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.