PIŁKARSKIE MARKI 2013 – RUSZAJĄ ZAPISY!

turniejlogo1Turniej „PIŁKARSKIE MARKI 2013” to pierwsza edycja zmagań piłkarskich, które odbędą się 14 września na boisku orlika, przy Szkole Podstawowej nr1.

Turniej przewidziany jest dla mareckich uczniów w wieku 12-15 lat, i co ważne, pozwala na dowolny dobór członków zgłaszanych drużyn. Oznacza to, że nie ma konieczności, aby w jednej drużynie byli uczniowie tej samej szkoły. Idea turniej zakłada, że ma to być turniej drużyn podwórkowych.

Rozgrywki odbędą się w godzinach 10-18, a do rywalizacji przystąpi maksymalnie 8 drużyn ośmioosobowych.

Dla pierwszych 3 drużyn przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy za udział w turnieju.

Zgłoszenia do uczestniczenia w turnieju można składać do końca 9 września na stronie www.pilkarskiemarki.wordpress.com, gdzie znajdziemy wszelkie informacje na temat turnieju.

Turniej wspiera wicemarszałek województwa mazowieckiego – Krzysztof Strzałkowski.

Wśród sponsorów imprezy znaleźli się: TOYOTA MARKI, REAL oraz KSIĘGARNIA ELPAT.

Patronem medialnym jest gazeta ŻYCIE POWIATU NA MAZOWSZU.

Organizatorem turnieju jest radny miasta Marki – Arkadiusz Werelich, przy wsparciu koła PO w Markach.

 JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO UCZESTNICZENIA W TURNIEJU! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

baner pi

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.