BILETOMATY W MARKACH? PROPONUJEMY LOKALIZACJE!

Marki notują systematyczny wzrost liczby mieszkańców, a co za tym idzie, zwiększa się liczba osób, które korzystają z komunikacji miejskiej. Swego czasu radni podjęli dyskusję nad możliwością zamontowania w naszym mieście biletomatów. Okazało się wówczas, że wskazane lokalizacje budziły wątpliwości wśród niektórych radnych, co było mniej lub bardziej zasadne.

Uważam, że do tematu należy powrócić, ponieważ ułatwi to naszym mieszkańcom zakup biletów każdego dnia tygodnia, nie zważając na porę dnia, czy nocy.

Dowodem na to, że do tematu należy powrócić są głosy mieszkańców, które do mnie trafiają. W tej sytuacji, zobowiązuję się do poruszenie tej sprawy podczas najbliższej sesji Rady Miasta, która odbędzie się w przyszłą środę.

Zachęcam do dyskusji i proponowania lokalizacji dla przyszłych biletomatów w naszym mieście

ZGŁOŚ SWOJĄ LOKALIZACJĘ BILETOMATU

biletomat

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.