Ruszyła kampania informacyjna – „MIESZKAŃCU DOBRZE OZNAKUJ SWÓJ DOM”

Szanowni Mieszkańcy,

 Pragnę zwrócić Państwa uwagę na bardzo istotną kwestię, jaką jest właściwe

oznakowanie posesji. Prawidłowo oznakowany budynek powinien posiadać numer porządkowy, którego umiejscowienie będzie czytelne i dobrze widoczne.

Właściwe oznakowanie domu może uratować życie nasze i naszych najbliższych – skróci bowiem czas dojazdu jednostek ratowniczych (straż pożarna, pogotowie ratunkowe itp.).

Sprawa oznakowania budynków nabiera szczególnego znaczenia w okresie jesienno-zimowym. Dlatego też zwracam się do Państwa z apelem o sprawdzenie oznakowania swoich posesji oraz zadbania o ich jak najlepszą widoczność.

Z poważaniem,

Arkadiusz Werelich

oznakowanie

Pierwsze ulotki trafiły już do mieszkańców Marek, a dokładnie do południowej części miasta: 11 listopada, Okólna, Sosnowa, Kościuszki, Równa, Krótka, Krzywa, Bema, Głowackiego, Kołłątaja, Mickiewicza itp.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.