Tablice informacyjne o zakazie wyrzucania śmieci pod karą administracyjną oraz apelujące o szanowanie zieleni zostaną zamontowane na terenie zbiornika wodnego „KONNE”

W odpowiedzi na mój wniosek burmistrz przychylił się do montażu wspomnianych tablic na terenie zbiornika. Mam nadzieję, że nasze społeczeństwo uszanuje wkład mieszkańców, którym dobro terenów zielonych leży na sercu.

Cieszy fakt, że markowianie w coraz większym stopniu interesują się tym, co dzieje się w Markach i chętnie uczestniczą w życiu naszego miasta. To dobry zwiastun na przyszłość…

Wniosekodp tabliczki-page-001

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.

Jeden komentarz na temat “Tablice informacyjne o zakazie wyrzucania śmieci pod karą administracyjną oraz apelujące o szanowanie zieleni zostaną zamontowane na terenie zbiornika wodnego „KONNE””

 1. Panie Arku! Czy zna Pan treść projektowanych tablic? Obawiam się, znając mentalność urzędników, że będą to bezduszne tablice typu – zakaz robienia czegoś tam pod jakąś tam karą. Takie tablice prowokują elementy aspołeczne do zrobienia czegoś na przekór.

  W moim odczucie lepsze efekty dają tablice apelujące do ludzi o pewne zachowania. Na przykład – Teren wokół tego zbiornika został uporządkowany przez mieszkańców. Uszanuj pracę swoich sąsiadów. Śmieci niech lądują w śmietniku.

  To tak na gorąco. Takie mam zdanie.

  Pozdrawiam

  Antoni Widomski widomski@gmail.com tel: +48(22) 490-76-18 mob. 517 522 292

  W dniu 19 listopada 2013 08:40 użytkownik Arkadiusz Werelich radny Miasta

Możliwość komentowania jest wyłączona.