Blisko 60000 zł, to wartość paczek w ramach Szlachetnej Paczki, które trafiły do 17 mareckich rodzin.

Drodzy Państwo,
miło mi poinformować, że w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki w naszym mieście udało się pomóc 17 rodzinom. Szacunkowa wartość wszystkich paczek wyniosła niespełna 60000 zł, co dało średnią wartość paczki na poziomie ok. 3500 zł.

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim osobom, które włączyły się w organizację tego wyjątkowego przedsięwzięcia. W szczególności dziękuję wolontariuszom bez których nie mógłbym dziś pisać o tym wszystkim. Dziękuję również za wsparcie Burmistrzowi Miasta Marki, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2, firmie Toyota Marki, piekarni Inter Europol S.A., TTD Transport oraz Pani Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach.

Chciałbym także podziękować wszystkim darczyńcom, którzy okazując wielkie serce przygotowali wszystkie paczki, w grona darczyńców byli również Mieszkańcy Marek, w tym nasz lokalny klub Marcovia Marki. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, jeśli tak się stało, to z góry przepraszam.#LubimyLudzi w #MiastoMarki

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.