II Spotkanie z gwiazdami sportu w Markach z udziałem Pawła Zagumnego oraz Piotra Gacka.

W dniu wczorajszym nasze miasto odwiedzili wyjątkowi goście, a mowa oczywiście o byłych zawodnikach siatkarskiej reprezentacji Polski: Paweł Zagumny oraz Piotr Gacek.

Spotkanie zostało tak podzielone, aby po pierwsze było dynamiczne, a po drugie spełniło oczekiwania każdego z uczestników. W pierwszej części odbyła się rozmowa z gośćmi, gdzie była możliwość zadawania pytań, następnie wspólnie z Mieszkańcami oraz Pawłem i Piotrkiem rozegraliśmy krótki mecz siatkówki. Na koniec spotkania każdy z uczestników mógł potrenować z naszymi gwiazdami, a po tym treningu zdobyć autograf Pawła i Piotrka. Chciałbym zwrócić uwagę na duże zaangażowanie młodych zawodników UKS Jedynka Marki, którzy na każdym etapie spotkania byli bardzo aktywni – super!

Były oczywiście wspólne zdjęcia, indywidualne rozmowy oraz co w tym wszystkim najważniejsze – uśmiechy i radość uczestników, w szczególności tych najmłodszych.

W trakcie spotkania można było wygrać piłkę do gry w siatkówkę z podpisami naszych gości oraz bilety na środowy szlagier Plus Ligi ONICO WARSZAWA vs SKRA BEŁCHATÓW. Jedną z piłek z autografami oraz siatkę do gry w siatkówkę przekazałem w imieniu Stowarzyszenia dla Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach

Z tego miejsca serdecznie dziękuję Pani Dyrektor Danucie Pazikowskiej za udostępnienie hali sportowej, a nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie i pomoc przy organizacji.

Dziękuję również redakcji Życie Powiatu na Mazowszu za obecność na spotkaniu oraz przeprowadzoną relację

Spotkanie poprowadził Artur Rola – znawca i miłośnik sportu, prezes Wichru Kobyłka.

Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Projekt Marki

Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy z Urzędem Miasto Marki

Partnerem wydarzenia była Księgarnia ELPAT. Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność i dobrą zabawę.

Z mojej strony obiecuję że jako Stowarzyszenie Projekt Marki zorganizujemy kolejne spotkania z gwiazdami sportu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.