Warsztaty pn. „Ciało Człowieka – Moje Ciało” w Szkole Podstawowej Nr 1.

Wczoraj uczniowie klas pierwszych (1b, 1c) Szkoły Podstawowej Nr 1 w naszym mieście wzięli udział w warsztatach pn. „Ciało Człowieka – Moje Ciało”.

Sądząc po zainteresowaniu dzieci i ich dociekliwości w zadawanych pytaniach można śmiało stwierdzić, że warsztaty były dla nich ciekawym doświadczeniem. Najważniejsze jednak było zadowolenie i zdobytą wiedzą, co z całą pewnością udało się dziś osiągnąć. Na zakończenie warsztatów uczniowie otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Bardzo dziękujemy Pani Marcie Siemińskiej (Anatomia Dla dzieci Kostek) za przeprowadzone warsztaty. To były bardzo ciekawe zajęcia, przeprowadzone na najwyższym poziomie!

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda się zorganizować podobne warsztaty dla kolejnych uczniów.

Organizatorem warsztatów było Stowarzyszenie Projekt Marki, a partnerami: Szkoła Podstawowa Nr 1 oraz Księgarnia ELPAT.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.