UWAGA KONKURS! Tatusiowie z dziećmi kredy w dłoń!

Dzień Ojca już w najbliższą sobotę, dlatego postanowiłem/postanowiliśmy ogłosić szybki konkurs skierowany do tatusiów i ich dzieci! Nie ukrywam, że natchnienie przyszło w momencie, kiedy to wspólnie z synkiem tworzyliśmy rysunki kolorową kredą na kostce podwórka. Tematem malowideł był oczywiście rozgrywany obecnie Mundial w Rosji, a dokładnie hasło mające na celu dopingowanie naszych piłkarzy – „POLSKA DAWAJ”

Zasady konkursu:

Tatusiowie stwórzcie wraz ze swoimi pociechami rysunek o tematyce nawiązującej do Mundialu w Rosji, a dokładnie do naszej reprezentacji i jej pobytu na Mundialu (pomysł po Waszej stronie). Technika wykonanego rysunku: kreda na kostce, betonie, itp. poziomej powierzchni.

Wyślijcie zabawne zdjęcie wykonanego przez Was rysunku (format .jpg) na aders: werelicharkadiusz@gmail.com, w terminie do pierwszego gwizdka meczu Polska – Kolumbia, w dniu 24.06.2018 r. W treści maila proszę podać autorów rysunku (tata i dzieci/dziecko). Miejsce zamieszkania: Marki.

Przesłane zdjęcia zostaną zamieszczone na Forum Mieszkańców Marek (Facebook) w poniedziałek 25.06.2018 r. Tego dnia odbędzie się głosowanie. Wygrywają trzy rysunki, które zdobędą największą liczbę tzw. „lajków”.

We wtorek 26.06.2018 r. nagrody trafią do szczęśliwych zwycięzców! Osobiście dostarczę pod wskazany marecki adres zamieszkania.

1. Replika piłki nożnej firmy Adidas (rozmiar 5), którą rozgrywane są mecze na Mundialu w Rosji.

2. Ręcznik PZPN z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego oraz książka „NIEZBĘDNIK KIBICA MUNDIAL 2018”

3. Książka/album „ENCYKLOPEDIA PIŁKI NOŻNEJ”

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Projekt Marki

Partnerem Konkursu jest księgarnia EPLAT.

ZACHĘCAM DO ZABAWY!!!

KONKURS KREDA.jpg

 

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.