Górka saneczkowa oraz więcej koszy na śmieci w Markach? To możliwe! Wystarczy zagłosować!

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Markach wychodzę z projektem, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mareckich dzieci i młodzieży, a może również ich rodziców. Chodzi o stworzenie w na terenie naszego miasta Mareckiej Górki Saneczkowej, która będzie w okresie zimowym doskonałym miejscem do rekreacji i zabawy.

Kolejny projekt, którego jestem współautorem, a który to złożyliśmy wspólnie z Magdaleną Leszczyńską, Konradem Królem, Jarosławem Ratajczykiem oraz Ewą Fabiszewską to Czyste Marki, czyli montaż koszy na śmieci oraz ekostacji dla psów na terenie naszego miasta.

Liczę na to, że zgłoszone projekty spotkają się z sympatią i aprobatą Mieszkańców Marek, a licznie oddane głosy w głosowaniu, które odbędzie się w dniach 15-30.09.2018 r. pozwoli na wdrożenie ich w życie w 2019 roku.

BO

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.