Bezpieczeństwo osób pieszych na remontowanym odcinku alei Marszałka Józefa Piłsudskiego. Odpowiedź GDDKiA.

Właśnie otrzymałem z GDDKiA odpowiedź na moje pismo w sprawie bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych oraz remontu alei Piłsudskiego w Markach. W dniu składania przeze mnie pisma, gdzie interweniowałem na prośby Mieszkańców naszego miasta – na skrzyżowaniach remontowanego odcinka np. Graniczna/Piłsudskiego nie było osób kierujących ruchem. Cieszę się, że po interwencji wykonawca dostrzegł potrzebę wprowadzenia pracowników, którzy ułatwiają przejście osobom pieszym, szczególnie dzieciom udającym się do szkół. W piśmie dyrekcja odnosi się również do kwestii związanych z remontem głównej arterii naszego miasta.

Poniżej link do treści mojego pisma:

https://werelich.net/2018/09/07/bezpieczenstwo-na-przejsciach-dla-pieszych-remontowany-przez-gddkia-odcinek-alei-marszalka-jozefa-pilsudskiego/

#dlaMieszkańców #radnyWerelich #WerelichPomaga

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.