Ostatnie posiedzenie Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki oraz Dziedzictwa Narodowego i Kultury.

Obecna kadencja Rady Powiatu Wołomińskiego dobiega końca. Wczoraj odbyło się ostatnie posiedzenie połączonych Komisji: Edukacji, Sportu i Turystyki oraz Dziedzictwa Narodowego i Kultury. Postanowiłem w symboliczny sposób podziękować Koleżankom i Kolegom radnym, z którymi miałem przyjemność pracować w Komisji Edukacji przez ostatnie cztery lata. Podziękowałem również Paniom naczelnik Katarzyna Pazio oraz Oldze Wileńskiej, które zawsze służyły wsparciem podczas posiedzeń Komisji. Muszę przyznać i jednocześnie podkreślić, że przez wszystkie te lata posiedzenia Komisji Edukacji, której miałem zaszczyt przewodniczyć były merytoryczne i rzeczowe, ale przede wszystkim z dużą kulturą i wzajemnym szacunkiem do siebie. Niezależnie od poglądów potrafiliśmy ze sobą rozmawiać, żartować i uśmiechać się do siebie. To w dzisiejszych czasach duża wartość. Szczerze za wszystko pięknie dziękuję! Wszystkim startującym w wyborach życzę sukcesów!

PS Koleżankom i Kolegom, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć we posiedzeniu – podziękowania przekaże osobiście – na dzisiejszej sesji.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.