Pierwsza sesja Rady Powiatu Wołomińskiego kadencji 2018-2023.

W dniu wczorajszym złożyłem ślubowanie radnego. Ze swojej strony deklaruję Wszystkim Mieszkańcom ciężką pracę 
i zaangażowanie na rzecz naszej lokalnej społeczności. Czynię to z pełną odpowiedzialnością oraz otwartością na współpracę!

Moi Drodzy, oddaliście na mnie 3️⃣5️⃣1️⃣7️⃣ głosów, co jest najlepszym wynikiem w historii mareckiego samorządu w wyborach do Rady Powiatu Wołomińskiego. Jest to również najlepszy wynik spośród kandydatów Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Rady Powiatu Wołomińskiego oraz drugi wynik uwzględniając wszystkie komitety wyborcze.

Uzyskany wynik to dla mnie niewątpliwy zaszczyt, ale również odpowiedzialność oraz zobowiązanie do dalszej wytężonej pracy! Obiecuję rzetelnie sprawować powierzony mi mandat radnego powiatu wołomińskiego.

Jeszcze raz dziękuję za zaufanie i każdy oddany na mnie głos!

Życzę wszystkim nam owocnej współpracy i samych właściwych decyzji w rozpoczętej dziś nowej kadencji Rady Powiatu Wołomińskiego.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.