Głosuj w Markach!

13 października już niebawem, dlatego gorąco zachęcam Mieszkańców Marek do wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych. Szczególnie tych, którzy są Mieszkańcami naszego miasta, ale z różnych powodów nie są wpisani w rejestrze wyborców w Markach.

Pod poniższym linkiem obszerna instrukcja jakich dopełnić formalności, aby móc głosować w Markach, jako osoba zameldowania – w najbliższych wyborach parlamentarnych oraz tych kolejnych – prezydenckich, itd.:

http://www.marki.pl/aktualnosc-7790-mieszkam_melduje_sie_gl…

INNE MOŻLIWOŚCI:

Chcąc wziąć udział w głosowaniu w Markach należy do 4 października złożyć pisemny wniosek o wpisanie do rejestru wyborców. Potrzebny będzie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość i dokument potwierdzający fakt zamieszkania w Markach.

Można również dopisać się do spisu wyborców w Markach jedynie na najbliższe wybory parlamentarne. Do spisu wyborców można dopisać się do 8 października. Wniosek należy złożyć w Markach, czyli na terenie miasta, w którym będziemy przebywać 13 października 2019 r.

SPOTKAJMY SIĘ 13 PAŹDZIERNIKA W MARECKICH LOKALACH WYBORCZYCH!

MARKI WŁĄCZ SIĘ!


Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.