Skrzyżowanie ul. płk. Leopolda Lisa-Kuli/Sportowa.

👉 Jesteśmy przekonani, że wielu Mieszkańców naszego miasta, kierowców, podziela nasze zdanie w kwestii potrzeby zamontowania lustra drogowego na wspomnianym skrzyżowaniu. Potwierdzają to poniekąd zgłoszenia, które do nas docierają w tej sprawie.
👉 Szczególnie jeśli chodzi o skręt z ul. Sportowej w lewo – w ul. Lisa-Kuli. Tworzące się na tej ulicy korki pojazdów powodują, że wielu kierowców musi wyjechać na środek ul. Lisa-Kuli, nie widząc zupełnie pojazdów nadjeżdżających od strony al. Piłsudskiego.
👉 W związku z powyższym, wspólne z radną #EwaRosa złożyliśmy w tej sprawie pismo do Burmistrza #MiastoMarki
Lustro drogowe w tym miejscu zdecydowanie ułatwi komunikację i pozytywnie wpłynie na bezpieczeństwo.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.