Stukające studzienki na ul. Fabrycznej – kolejna inwestycja w tej sprawie.

👉 W zeszłym roku wspólnie z radną Ewą Rosą złożyliśmy interpelację do Starosty #PowiatWołomiński z prośbą o naprawę stukających studzienek (https://werelich.com/2020/07/03/stukajace-studzienki-na-ul-fabrycznej/) Starostwo wezwało wówczas wykonawcę do usunięcia tzw. „wad gwarancyjnych” i problem na jakiś czas zniknął lub prawie zniknął (https://werelich.com/2020/07/28/studzienki-na-ul-fabrycznej-do-naprawy/)
👉 Niestety jak się okazało nie na długo, ponieważ obecnie studzienki jak stukały, tak stukają. Z jednej strony jest to uciążliwe dla Mieszkańców tej ulicy, z drugiej zaś w perspektywie kilku kolejnych lat doprowadzi do potrzeby kolejnego remontu. W tej sytuacji oczywistym jest, że należy egzekwować od wykonawcy usunięcie wad, aż do skutku i na to właśnie liczymy.
👉 Powyższa sprawa jest wyjątkowo bliska, ponieważ jeszcze zeszłej kadencji na mój i ówczesnego wiestarosty Adam Łossan droga została wpisana do remontu.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.