Problemy na alei Marszałka Józefa Piłsudskiego.

W imieniu Mieszkańców naszego miasta, złożyłem interpelację do Starosty Wołomińskiego w sprawie alei marszałka Józefa Piłsudskiego – w trzech kwestiach:
➡️ Naprawy/remontu wyjazdu z drogi lokalnej na aleję Piłsudskiego, na wysokości ul. Rydza-Śmigłego
➡️ Zielonej strzałki na ww. wyjeździe/skrzyżowaniu
➡️ Niedziałającego żółtego przycisku, przy przejściu dla pieszych, nieopodal Miejskiego Przedszkola nr 3 „Bajkowy Świat”
👉 Oczywiście zdaję sobie sprawę, że temat przejęcia przez #PowiatWołomiński w zarząd alei Piłsudskiego jest bardzo świeży, ale właśnie teraz chcę zasygnalizować Staroście problemy, które zgłaszają Mieszkańcy naszego miasta.
👉 Jeśli okazałoby się, że za jakiś czas zarządca się zmieni, to wówczas poproszę o przekazanie tych uwag.
👉 Tak się złożyło, że w bliźniaczo podobnej sprawie interweniuje radny miejski Mikołaj Szczepanowski. Im więcej osób zainteresowanych, tym lepiej dla sprawy.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.