Łącznik pieszy między ul. Zajączka, a Wyszyńskiego zostanie wykonany i oświetlony.

Łącznik pieszy między ul. Zajączka, a Wyszyńskiego zostanie wykonany w ramach przebudowy ulic w tym rejonie (Księdza J. Popiełuszki, Kardynała S. Wyszyńskiego, Papieża Jana Pawła II). Trwa właśnie projektowanie tej przebudowy.
Jeśli zaś chodzi o oświetlenie, to zostało właśnie ujęte w kolejnym etapie wykonania projektów oświetlenia w naszym mieście. To bardzo dobre wiadomości, ponieważ najważniejsze, że wnioskowana lokalizacja została wpisana do realizacji, a to już połowa sukcesu. Oczywiście w pierwszej kolejności projekt, następnie realizacja.
Dziękuję Burmistrzowi za pozytywny odzew na mój wniosek/prośbę (https://werelich.com/2021/09/23/11102/)

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.