Dla psiaka od Markowiaka. Zachęcamy do udziału w naszej akcji!

Kochani, zachęcamy do udziału w organizowanej przez nas zbiórce #DlaPsiakaOdMarkowiaka

Zbieramy dary na rzecz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie-oficjalna strona Do specjalnie oznaczonych kartonów w punktach stacjonarnych, które zaczną działać w trakcie jutrzejszego dnia wkładamy:

smycze i obroże

środki czystości i dezynfekcyjne

płyny i szczotki do mycia misek

ręczniki papierowe i tekstylne

płyny do mycia szyb i podłóg

karmę dla psów i miski metalowe

szelki i kagańce tekstylne

Partnerami akcji, a jednocześnie stacjonarnymi punktami zbiórki są następujące podmioty:

Agencja Ubezpieczeniowa Ewa Rosa

Księgarnia ELPAT

Przedszkole Niepubliczne Wesoła Lokomotywa

Przedszkole Dziecięcy Raj II

Przedszkole happy

Przedszkole Złota Rybka w Markach

Przedszkole Krasnal Marki

Sklep GLOBI

Sklep Krys-Mar

Naszą akcję wspiera również Koalicja Obywatelska Marki – rzeczowo i osobowo.

Jeśli chcecie włączyć się w akcję, poprzez uruchomienie u siebie punktu zbiórki, to oczywiście zapraszamy do kontaktu. Każda forma wsparcia będzie mile widziana.➡️ Z góry dziękujemy za każde działanie

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.