Dziękujemy!

Ponad 220 kg karm! Kochani, spieszymy poinformować, że zakończyliśmy świąteczną zbiórkę „Dla psiaka od Markowiaka” Pięknie dziękujemy naszym partnerom:

Księgarnia ELPAT Przedszkole Niepubliczne Wesoła Lokomotywa Agencja Ubezpieczeniowa Ewa Rosa Przedszkole Krasnal Marki Przedszkole Złota Rybka w Markach Przedszkole Dziecięcy Raj II Przedszkole happy Lokomotywa Centrum Edukacji i Terapii Sklep GLOBI Sklep KRYS-MAR Koalicja Obywatelska Marki #BrawoWy

Oprócz wspomnianej karmy mokrej, suchej i przysmaków, zebraliśmy: 100 podkładów, 11 misek, 11 smyczy, 8 szelek, 8 zabawek, 1 żwirek, 3 ręczniki. Wszystkie zebrane dary zostaną na dniach przekazane do Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie-oficjalna strona Jesteśmy przekonani, że zebrane rzeczy wspomogą codzienną działalność tego potrzebnego na mapie #Mazowsze miejsca. Jeszcze raz pięknie dziękujemy Mieszkańcom naszego miasta za zaangażowanie i wielkie serca.

Podziękowania kierujemy również do Wszystkich osób, które poświęciły swój czas, aby osiągnąć tak wspaniały wynik.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.