Bezpłatna rehabilitacja dla osób, które przechorowały Covid-19

Wszystkie osoby, które przechorowały koronawirusa i nie odzyskały jeszcze pełni sił, zapraszamy na rehabilitację. Razem z nami szybko uda się wrócić do zdrowia! 

Ważne są dwie rzeczy:

Rehabilitacja dla pacjentów po COVID-19 jest za darmo!

Nie ma kolejek, więc terminy można ustalać na bieżąco!

– Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pacjenci mogą przystąpić do programu kompleksowej rehabilitacji w ciągu 12 miesięcy od zakończenia leczenia z powodu koronawirusa.

– Liczba wizyt w programie, który trwa 6 tygodni to minimum dwie wizyty w tygodniu.

– Zapisy odbywają się na podstawie skierowania na zabiegi fizjoterapeutyczne od lekarza pierwszego kontaktu, lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty.

– Ze skierowaniem można przyjść osobiście do Zakładu Rehabilitacji (4 piętro w budynku Szpitala) lub zadzwonić do rejestracji Zakładu, tel. 22 76 33 263, w godzinach 8.00-18.00, od poniedziałku do piątku.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.