Ważne spotkanie w sprawie budowy szkoły ponadpodstawowej w Markach.

To było dobre, rzeczowe i merytoryczne spotkanie. Głęboko w to wierzę, że sprawę budowy szkoły ponadpodstawowej w naszym mieście uda się doprowadzić do szczęśliwego finału. Oczywiście nie wszystko będzie w 100 % zależało od naszych samorządów (środki zewnętrzne), ale jeśli jest wola każdej ze stron, to z całą pewnością łatwiej zrealizować tę wyczekiwaną i potrzebną inwestycję oświatową w naszym mieście. #WartoRozmawiać bo lokalne sprawy to nasza #WspólnaSprawa

Dzisiejsze spotkanie odbyło się w gronie ścisłego Zarządu Powiatu Adam Lubiak – Starosta WołomińskiPiotr Borczyński – Wicestarosta Wołomiński oraz Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki a także, a może przede wszystkim radnymi #PowiatWołomiński Ewą Rosą, Janusz Werczyński i moją skromną osobą. Wsparły nas merytorycznie: skarbnik powiatu Agnieszka Adam oraz naczelnik wydziału edukacji i kultury Hanna Skrzypczak starostwa. Z tego miejsca pięknie dziękuję za dzisiejsze spotkanie. Będę na bieżąco monitorował przebieg dalszych działań w zakresie budowy szkoły ponadpodstawowej w naszym mieście.

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.