Sprzątanie zbiornika wodnego „Meksyk” oraz najbliższych jego okolic.

#Wiosna #DzieńZiemi

Dziś kalendarzowy początek wiosny, dlatego jest to doskonały moment, aby zaprosić Mieszkańców naszego miasta do wspólnego sprzątania zbiornika wodnego #Meksyk oraz najbliższych jego okolic.

– Widzimy się 23 kwietnia (sobota), o godz. 11:00 (wjazd od strony ul. Grunwaldzkiej). To właśnie 22.04 przypada Dzień Ziemi, więc cała akcja odbędzie tak naprawdę w ramach tego wyjątkowego dnia dla naszej planety.

– Zapewniamy worki i rękawiczki, a po wytężonej pracy zapraszamy do wspólnego pieczenia kiełbasek.

– Partnerami akcji są:

PZW Koło Miejskie nr 14 Marki

Miasto Marki

Agencja Ubezpieczeniowa Ewa Rosa

Księgarnia ELPAT

Patronami medialnymi naszej akcji zostali:

Życie Powiatu na Mazowszu

Portal internetowy WWL24

– Naszą akcję wspierają również Koalicja Obywatelska MarkiPlatforma Obywatelska Warszawa WOLA

Bo nasza ziemia to #WspólnaSprawa

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.