Zjazd dla osób ze szczególnymi potrzebami, przy przystanku autobusowym FABRYCZNA.

Dziś pracownicy #MZDW zakończyli prace. Czy było warto powalczyć o ten zjazd? Odpowiedź przyszła m. in. dziś, kiedy odebrałem telefon od Pani Marianny, która przetestowała zjazd osobiście poruszając się na wózku inwalidzkim. Wcześniej będąc na miejscu rozmawiałem z mamą prowadzącą dziecięcy wózek – chwaliła pomysł budowy zjazdu. Drobna rzecz, a cieszy.

Dla mnie najważniejsze jest zadowolenie Mieszkańców, jeśli można pomóc, to trzeba podjąć wyzwanie, nawet jeśli nie zawsze się udaje.

Było warto – wspólnie z radną Ewą Rosa, Anna Katarzyna Brzezińska-Radna Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz Krzysztof Strzałkowski

#dlaMieszkańców #WspólnaSprawa

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.