Wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży na terenie powiatu wołomińskiego. Apteki w Markach.

Wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży jest bardzo ważne, dlatego wspólnie z radną Ewą Rosą zabiegaliśmy, aby wszelkie informacje na temat takiego wsparcia na terenie naszego powiatu znalazły się w jednym miejscu, czyli na głównej stronie Starostwa. W sytuacjach kryzysowych czas ma znaczenie, szczególnie jeśli osoba potrzebująca szuka pomocy psychologicznej. Dziękujemy Panu Staroście #PowiatWołomiński za pozytywny odzew na naszą inicjatywę. Już niebawem strona Starostwa wzbogaci się o jakże cenne dla Mieszkańców informacje.

Dodatkowo zostanie zaktualizowany wykaz pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wołomińskiego (dni i godziny pracy). Szczególnie istotny w kontekście otwarcia aptek np. w niedziele.

Pod poniższym linkiem znajdziemy np. wszystkie apteki na terenie miasta Marki:

https://rejestrymedyczne.ezdrowie.gov.pl/…/public…

#dlaMieszkańców #radnyWerelich #WspólnaSprawa

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.