Zapraszam na swój dyżur radnego – 10.09.2022, godz. 8-10, bazarek przy ul. Paderewskiego.

Wakacje za nami, uczniowie w szkołach, a więc można powiedzieć, że powraca codzienność… To dobry czas, aby wznowić moją ulubioną formy kontaktu z Mieszkańcami, czyli dyżury radnego #PowiatWołomiński pod chmurką.

Dyżury w terenie zapoczątkowałem kilka lat temu, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony Mieszkańców i pokazało innym radnym, że można wyjść poza urzędowe mury.

Dziś uważam, że była to bardzo dobra decyzja, ponieważ moim zdaniem nie ma lepszego kontaktu z Mieszkańcami, jak ten bezpośredni. Jeśli dodamy do tego, że Mieszkańcy nie są zmuszeni do dzielenia się swoimi problemami udając się specjalnie do urzędu, a mogą porozmawiać z radnym niejako przy okazji zakupów, to jest to z całą pewnością chociażby oszczędność czasu.

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, Moi Drodzy, zapraszam w najbliższą sobotę – 10.09.2022 r, w godz. 8-10, marecki bazarek przy ul. Paderewskiego.

#dlaMieszakńców #radnyWerelich

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.