Wszystkim Mieszkańcom naszego miasta, z którymi miałem przyjemność spotkać się w sobotę na mareckim bazarku pięknie dziękuję.

Dziękuję za każdą rozmowę, uśmiech i ogrom życzliwości, którymi zostałem obdarowany.

Uwielbiam bezpośrednie spotkania z Mieszkańcami, żadna inna forma nie daje mi tyle satysfakcji. Wiele zgłoszonych problemów (miasto, powiat, województwo), wiele słów otuchy i wsparcia w kwestii spraw, którymi zająłem się w ostatnim czasie, np. miejsca parkingowe, przy ul. Jasnej (nie spodziewałem się, że dla tak wielu Mieszkańców jest to bardzo ważny temat).

Dwie godziny nieprzerwanych rozmów dało mi wiele radości. Otrzymałem tyle pozytywnej energii, że nie sposób jej nie wykorzystać dla dalszych działań na rzecz naszej lokalnej społeczności.

Jeszcze raz pięknie dziękuję za wszystko i do miłego zobaczenia już niebawem.

#dlaMieszkańców #radnyWerelich #ZawszeBliskoMieszkańców

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.