Posprzątaj z nami meksyk i oklice!

Muszę przyznać, że z pewną niecierpliwością czekałem na pierwszą w tym roku akcję sprzątania terenów zielonych w naszym mieście. Już za nieco ponad miesiąc, bo 22 kwietnia przypada ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI 🌎 i będzie to okazja do porządków wokół zbiornika wodnego MEKSYK, przy ul. Grunwaldzkiej.

Z racji tego, że od lat biorę czynny udział w podobnych akcjach, zarówno organizacyjnie, jak i sprzątając śmieci – wiem jak ważne są to przedsięwzięcia. Przez lata zebrano tysiące worków wypełnionych wszelkimi odpadami, wynosiliśmy z lasów łóżka, opony, stary sprzęt agd, itp. ciekawostki.

Już dziś w imieniu Stowarzyszenie Projekt Marki gorąco zachęcam do udziału w tej jakże potrzebnej akcji sprzątania, która jest dodatkowo okazją do sąsiedzkiej integracji i lekcją dla najmłodszych.

BĄDŻCIE Z NAMI TEGO DNIA!

Partnerami akcji są:

Miasto MarkiPZW Koło Miejskie nr 14 MarkiAgencja Ubezpieczeniowa Ewa RosaKsięgarnia ELPAT

Patronat medialny: WWL24Życie Powiatu na Mazowszu

Wspierają nas również Platforma Obywatelska MarkiPlatforma Obywatelska Warszawa WOLA

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s