Tak dla inwestycji Samorządu Województwa Mazowieckiego na terenie powiatu wołomińskiego, w tym naszego miasta!

Wspólnie z wicemarszałkiem Wiesław Raboszuk, przewodniczącą komisji odpowiedzialnej za infrastrukturę drogową Anna Katarzyna Brzezińska-Radna Sejmiku Województwa MazowieckiegoKrzysztof StrzałkowskiPiotr Kandyba – Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego rozmawialiśmy o wsparciu Mazowsza dla inwestycji na terenie powiatu wołomińskiego, w tym tych na terenie Marek.

W przypadku naszego miasta mówimy o rozbudowie ul. Wilczej od ul. Sowińskiego do ul. Sokolej. Nie ukrywam, że wielu Mieszkańców tej ulicy prosiło mnie o wsparcie, dlatego zabiegam (wspólnie z samorządowcami na poziomie Mazowsza) o dofinansowanie tej inwestycji. Chodzi o niemałą kwotę 4 mln zł – o którą wnioskuje marecki samorząd. Każda złotówka, która przyczyni się do poprawy infrastruktury naszego miasta, a co za tym idzie poprawy warunków życia Mieszkańców jest na wagę przysłowiowego złota. Zawsze będę wspierał dobre projekty.

Głęboko w to wierzę, że dzięki bardzo dobrej współpracy nie tylko przebudowa ul. Wilczej w naszym mieście, ale również inne inwestycje na terenie powiatu zostaną zrealizowane dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Sejmik Województwa Mazowieckiego

Platforma Obywatelska Marki

Autor

Arkadiusz Werelich

Urodziłem się 30 marca 1980 roku w Warszawie i mieszkam w Markach od urodzenia. Wychowywałem się wraz z dwojgiem rodzeństwa w katolickiej rodzinie, w domu z zasadami na ulicy Kościuszki, jednej z najstarszych ulic naszego miasta. Uczęszczałem do mareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Okólnej, a po jej ukończeniu podjąłem naukę w Liceum Ekonomicznym im Stanisława Herbsta w Warszawie. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych. Po ukończeniu studiów zajmuję się wraz z rodziną współprowadzeniem sklepu spożywczego, który istnieje w Markach od 16 lat. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem żony – Anny, a wolny czas spędzam na siłowni. Pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała i zdrowe zasady żywienia. Skłoniło mnie to do starania się o tytuł certyfikowanego instruktora kulturystyki i fitness. Moje życie od zawsze ściśle związane było ze sportem, od najmłodszych lat swojego dzieciństwa trenowałem w klubach piłkarskich: DKS TARGÓWEK i MARCOVIA MARKI. Z czasem pochłonęły mnie ćwiczenia fitness, tą pasją zajmuję się od 12 lat . Stało się to częścią mojego życia. Hobbistycznie zajmuję się fotografią oraz numizmatyką, lubię również dobry film, a także programy z gatunku dokument i publicystyka. Czas urlopowy najchętniej spędzam w górach, zarówno narty jak i wędrówki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Pasjonuje mnie kultura Ameryki Południowej a dokładniej rzecz biorąc starożytnych Indian z plemienia Majów. Zwiedzenie tego kontynentu to moje najskrytsze marzenie. Kibicuję klubowi Legii Warszawa, który wspieram jako kibic i członek mareckiego fan klubu tejże drużyny. Jeśli chodzi o zagraniczny football to moją sympatie zaskarbiła sobie FC Barcelona.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s